رئیس قبیله 23 محصول وجود دارد.

در هر صفحه
نمایش 19 - 23 از 23 مورد
  • توجه کنید که این محصول بفروش رفته است ، و در صورت سفارش محصولی شبیه این برای شما ساخته خواهد شدبرای سفارش این محصول به تلگرام پیام بدهید. ---------------------------------رونمایی از یکی از خاص ترین و عجیب ترین دریم کچر های ابر سپید سعی کردیم با بررسی دریم کچر های اصیل سرخپوستی نمونه ای را ایجاد کنیم بسیار شبیه باشد. با استفاده از ریشه ی درختی که به سختی...

  • یکی از طرح های اختصاصی و منحصر به فرد از سری دریم کچر های " ابر سپید " حلقه ی این کار از جنس چوب ترکه و چوب ِ آویز شده ی آن از ریشه ی درخت است. سعی شده با ترکیب رنگ و متریال خاص دریمکچری با المان های سرخپوستی و اصیل ایجاد کنیم. همچنین پر های استفاده شده در این دریم کچر کاملا طبیعی و رنگ نشده است. این کار هم با احساسی فوق العاده ساخته شده و امیدوارم که...

  • سایز دیگری از دریم کچر رویای سپید با حلقه ی چوبی ترکه ای شما میتوانید این دریم کچر را در رنگ های مختلف سفارش دهید. " رویایی سپید ، برای شما آرزو میکنیم "سایز کوچک تر از این دریم کچر را اینجا ببینید(کلیک کنید)

  • طرح خاصی در آویز دیواری دریم کچر که از ترکیب ِ دو بافت ِ " درخشش " و گردباد " بدست آمده است. آنرا با روبان های بنفش و پرهای خاص بفش ساده و طرح دار زیبا کرده ایم. قطر حلقه ی چوبی ِ این #دریم_کچر 25 سانتی متر و ارتفاع آن تقریبا 50 سانت است. شما میتوانید آویز دیواری ِ خود را طبق سلیقه و احساس خود سفارش بدهید. • رویای خوش برای شما آرزو میکنیم.

  • آویز دیواری دریم کچر " رویای سپید " ترکیبی از بافت " رویا " با رنگ و پرهای سفید رنگ است. به نظر خودمون یکی از با احساس ترین دریم کچرهای دیواری خودمون هستش. قطر حلقه ی این آویز 25 سانت و ارتفاع آن 50 سانت میباشد. امیدواریم که رویاهای سپید به خواب های شما سرازیر شود.

نمایش 19 - 23 از 23 مورد